Awatar użytkownika
Paula222

Re: Czym smarować brzuch w ciąży?

sob, 2 maja 2015, 16:32

A ja mam sprawdzony sposób :) Mam wielkie skłonności do rozstępów, bo mam sporo z okresu dojrzewania na udach i pośladkach, W ciąży, od 3 mc smarowałam codziennie rano brzuch uda i pośladki kremem Ziaja przeciw rozstępom , a codziennie wieczorem smarowałam się oliwką dla dzieci :) Efekt ? Ani jednego rozstępu :D Także polecam :D No i nie ważne jak drogi specyfik się stosuje, najważniejsza jest regularność stosowania :D
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Burzowa

ndz, 10 maja 2015, 22:04

Paula222 pisze:
A ja mam sprawdzony sposób :) Mam wielkie skłonności do rozstępów, bo mam sporo z okresu dojrzewania na udach i pośladkach, W ciąży, od 3 mc smarowałam codziennie rano brzuch uda i pośladki kremem Ziaja przeciw rozstępom , a codziennie wieczorem smarowałam się oliwką dla dzieci :) Efekt ? Ani jednego rozstępu :D Także polecam :D No i nie ważne jak drogi specyfik się stosuje, najważniejsza jest regularność stosowania :D

Wiesz co Paula? Chyba nie do konca tak jest. Mysle, ze duzo zalezy od indywidualnch wlasciwosci skory i od tego jak duzy brzuch rosnie w ciazy. Moja siostra regularnie i systematycznie smarowala brzuch cala ciaze, dobrymi specyfikami , a na kon iec i tak zreobily sie jej rozstepy.

mamusia1

czw, 15 paź 2015, 11:45

bardzo fajny jest krem na rozstępy z Ziaji