Kama

Zmarszczki wokół oczu

pt, 2 paź 2015, 12:42

Co stosujecie na zmarszczki? mnie denerwują najbardziej te wokół oczu właśnie, raz kupiłam sobie dość drogie serum (z vichy) i dopóki stosowałam - rewelacja, prawie ich nie było widać, a teraz znowu nie mogę patrzeć w lustro. Mąż się śmieje, że muszę je pokochać, że są gorsze problemy. No wiadomo, ale jak nic teraz nie zrobię to będzie tylko gorzej. Macie coś sprawdzonego? jak efekty? i cena najważniejsza, nie mogę sobie na wiele pozwolić :/

Awatar użytkownika
Filipinka

Re: Zmarszczki wokół oczu

pt, 2 paź 2015, 12:49

Nic nie stosuje i akceptuje swoje zmarszczki. Dobrze mi z tym Obrazek Nie znam się na takich specyfikach. Skoro stosowałaś serum, sprawdziłaś go i widziałaś efekty co stoi na przeszkodzie żeby ponownie go stosować?

Awatar użytkownika
Galanea

pt, 2 paź 2015, 12:52

Hmm.. Zmarszczki zmarszczkami, a może znacie sposoby na tzw. "worki pod oczami"? :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Joala79

pt, 2 paź 2015, 12:58

Zamarszczki jak juz sa to nic ich na stałe ne usunie. Botoks jak wstrzykniesz to na 6 miesięcy masz spokój a potem na nowo. Prawda jest taka, że możesz używac kremów żeby sie ewentualnie ne pogłębiały i zapobiegać przed powstaniem nowych. Ja jestem przed 30stką wiec zmarszczek jeszcze nie mam ale od 25 roku zycia profilaktycznie stosuje NANOBASE. Dermatolozka mi poleciła. Jestem zadowolona Obrazek
Galanea, worki pod oczami to juz chyba taka uroda. Pomoc moze jedynie wypelnienie oczodolow kwasem hialuronowym, ale to tez tylko na jakis czas.